Aktuality‎ > ‎

FIGURA PREVENTU LETOS PUTOVALA DO ADIKTOLOGICKÉ PORADNY

přidáno: 21. 3. 2016 1:01, autor: Michal Němec   [ aktualizováno 21. 3. 2016 5:51 ]

FIGURA PREVENTU BŘEZEN 2016


FIGURA PREVENTU je ocenění, které může získat pracovník organizace PREVENT 99 například za mimořádné pracovní nasazení, přínos pro organizaci, nebo pro obor či služby obecně, atd. Toto ocenění dává možnost upozornit i na takovou speciální aktivitu některých pracovníků, která je třeba obtížně postřehnutelná kýmkoli jiným, než blízkým kolegou, vyzdvihnout někoho kdo se nerad chlubí, nebo dát důležitost zdánlivě, či subjektivně běžné činnosti. Nominace, které přicházejí z řad všech pracovníků PREVENT 99, jsou prezentovány v rámci celoorganizačního setkání a následně probíhá tajné hlasování o vítězi.

Vítěz hlasování si, kromě poukázky na malé přilepšení odváží putovní figurínu, která mu pak po dobu jednoho roku dělá společnost na pracovišti. Figurínu zdobí šerpa s odznaky jmen jejích bývalých majitelů a hlavně různé viditelné i neviditelné doplňky, které si po cestě PREVENTEM nasbírala.

Na celoorganizačním setkání PREVENT 99 konaném 18.-19. března 2016 si od posledního majitele Honzy Šneka Šnokhouse převzal ocenění FIGURA PREVENTU 

Tomáš Brejcha, vedoucí Adiktologické poradny PREVENT v Českých Budějovicích


Comments