Aktuality‎ > ‎

Kontaktní centrum v Českých Budějovicích rozšiřuje otevírací dobu v období mrazů

přidáno: 3. 2. 2012 2:37, autor: Michal Němec

Tisková zpráva

České Budějovice, 3. února 2012 –  Silné mrazy, které v současné době sužují území České republiky, jsou důvodem rozšíření otevírací doby Kontaktního centra PREVENT v Českých Budějoviccích.

 

„Vzhledem k tomu, že teploty v posledních dnech začaly klesat hluboko pod bod mrazu a předpovědi počasí hlásí tento stav i na několik příštích dnů, rozhodli jsme se zpřístupnit služby kontaktního centra v Českých Budějovicích svým klientům i o víkendu a rozšířit provozní dobu v průběhu pracovního týdne,“ uvádí Olga Hynoušová, vedoucí českobudějovického kontaktního centra.

Kontaktní centrum Prevent tak bude otevřeno o nadcházejícím víkendu a v příštím týdnu od 10 do 18 hodin. Klientům bude k dispozici kontaktní místnost, teplá polévka a čaj. Navýšena bude také kapacita pracovníků, aby bylo možné poskytnout služby všem, kteří je budou potřebovat. O služby v rámci tohoto provozu se společně s pracovníky kontaktního centra podělí také pracovníci ostatních zařízení občanského sdružení PREVENT včetně ředitele organizace. „O případném rozšíření služeb na další dny budeme průběžně klienty informovat, ale patrně se rozšíření bude týkat i příštího víkendu, neboť předpověď počasí nehlásí žádnou výraznou změnu,“ dodává Olga Hynoušová.

Comments