Aktuality‎ > ‎

Služby pro rodiny s dětmi PREVENT působí v Blatné v terénu i v domácnostech klientů

přidáno: 6. 9. 2018 6:34, autor: Kateřina Malečová Suková   [ aktualizováno 11. 9. 2018 6:44 ]

Nezisková organizace PREVENT 99 z.ú. otevřela v Blatné novou ambulanci sociálně aktivizačních služeb určenou rodinám s dětmi na Blatensku. Služby pro rodiny s dětmi PREVENT v Blatné působí i v terénu.

 

Potřebujete pomoci zvládnout nepříznivou situaci v rodině? Služby pro rodiny s dětmi PREVENT otevřely v září novou ambulanci v Blatné, kterou najdete na adrese Nádražní 661 a je otevřena každý čtvrtek od 10 do 11 hodin. Terénní služby budou poskytovány ve stejný den od 11 do 15 hodin. Od ledna 2019 bude dostupnost služeb rozšířena na tři dny v týdnu.

 

Ambulantní i terénní služby nabízejí podporu a pomoc rodinám s dětmi na Blatensku, které se potýkají s různými obtížemi. „Jejich nesnadná životní situace mnohdy negativně ovlivňuje společné fungování rodiny a může být ohrožující pro zdravý vývoj dětí,“ říká vedoucí služeb Bc. Zuzana Rysová.

 

Služby pro rodiny s dětmi PREVENT jsou sociálně aktivizační službou určenou rodinám na Strakonicku, Blatensku a Vodňansku. Jejich posláním je nabídnout pomoc a podporu rodinám při překonávání obtíží tak, aby jejich děti mohly vyrůstat doma a byly spokojené.

Comments