Aktuality‎ > ‎

Sobotní akce BOARDS for LIFE v duchu akčních sportů a dobré muziky

přidáno: 24. 8. 2011 23:46, autor: Michal Němec

Tisková zpráva

 

Sobotní akce BOARDS for LIFE v duchu akčních sportů a dobré muziky

 

České Budějovice, 24. srpna 2011 – V Českých Budějovicích se na sobotu chystá exhibiční odpoledne plné zajímavých vodních sportů. Jde o benefiční akci na podporu skate parku a připraveny jsou pro návštěvníky strhující exhibice i půjčovna sportovních doplňků, které budou na místě předváděny. Partnerem této akce je mimo jiné i občanské sdružení PREVENT.

 

V sobotu 27. srpna se na břehu řeky Vltavy v Českých Budějovicích koná boards odpoledne, kde bude od 14 hodin probíhat exhibiční show vybraných freestylových sportů. Návštěvníkům bude předveden například wakeboarding za lodí nebo skoky na BMX kolech přes dodávkové auto. Pro příznivce vodních sportů je přichystané představení v Čechách poměrně nových a módních odnoží surfingu, jako je paddleboarding a skimboarding. Jako doprovodný program bude pro návštěvníky umožněno zdarma půjčování Stand Up Paddleboardů, což jsou velké surfy, na kterých jezdec stojí a odpichuje se pádlem. Také se uskuteční volná projížďka na longboardech, což jsou dlouhé plážové skateboardy a na BMX kolech po budějovické cyklostezce. Celá akce bude zakončena velkou afterparty v klubu Street Beat v Českých Budějovicích, kde se mimo jiné představí DJ´s Ramel, Flux a živě kapela Colectiv.

Partnerství k exhibici BOARDS for LIFE přijalo také občanské sdružení PREVENT. Podporujeme všechny aktivity, které jsou alternativou konzumu, ať již se jedná o konzum alkoholu, drog, nebo třeba virtuálních realit. K partnerství na BOARDS for LIFE se rádi hlásíme samozřejmě proto, že naplňuje naše postoje, ovšem program celé akce nese další exkluzivní přidanou hodnotu, neboť prezentuje aktivity, které jsou vzrušující, uchvacující a pro mnohé mohou být životním stylem. A to je důležité. V naší práci se totiž setkáváme pouze s těmi, kteří se vzrušení a životní styl snažili najít v drogách. A to nejsou veselé příběhy,“ uvádí Michal Němec, výkonný ředitel a předseda občanského sdružení PREVENT.

BOARDS for LIFE pořádá Sportovně vzdělávací institut o.p.s a partnery akce jsou obchody Temple store a Vehicle clothing. Více informací včetně programu akce je na www.templestore.cz

Comments