Úvod‎ > ‎

Služby pro děti a mládež

Práce s dětmi a mládeží patřila mezi základní aktivity naší organizace od doby jejího založení. Doposud jsme realizovali stovky různě zaměřených kurzů, seminářů, pobytových akcí i dlouhodobých projektů. V roce 2012 vznikla ze sekce primární prevence, která s dětmi pracovala, samostatná organizace DO SVĚTA.

Nyní se naše aktivity s dětmi a mládeží soustřeďují zejména kolem činnosti dvou Nízkoprahových zařízení pro děti a mládež v Blatné a ve Strakonicích.


K popisu a kontaktům jednotlivých služeb se dostanete kliknutím na název střediska:


je určeno dětem a mládeži od 12 let do 26 let ze Strakonic, kteří zde mohou aktivně a smysluplně trávit svůj volný čas, setkávat se s kamarády, ale také s pracovníky, kteří se jim budou věnovat, ochotně je vyslechnou a poradí s případnými obtížemi. Kdokoliv patřičného věku sem může docházet anonymně a zdarma využívat všechny aktivity.
je určeno dětem a mládeži od 12 let do 26 let z Blatné a okolí, kteří zde mohou aktivně a smysluplně trávit svůj volný čas. Pracovníci jim zde mohou poskytnout podporu v obtížném období dospívání, předat informace či poradit. Služby jsou anonymní a zdarma a využívat je lze pravidelně i jednorázově, jak kdo potřebuje.